BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Baltijos šalių sostines sujungė specialiojo Europos geležinkelių metus žyminčio traukinio maršrutas

Minint Europos geležinkelių metus, rugsėjo 21 d. kelionę iš Talino į Vilnių pradėjo specialusis Europos geležinkelių metus žymintis Baltijos šalių ekspresas, kuriuo pirmą kartą kartu vyko trijų Baltijos šalių transporto ministrai, taip pat Baltijos šalių geležinkelių ir Europos Komisijos atstovai. 

Rugsėjo 22 d. Kaune susitiko iš Lisabonos per visą Europą keliaujantis Europos Komisijos  traukinys ir Baltijos šalis vienijantis ekspresas. Šių traukinių, atvykusių skirtingo pločio vėžės geležinkelio keliais, susitikimas žymi keliavimo traukiniais ateities galimybes tiek keleiviams, tiek verslui.

Įgyvendinus „Rail Baltica“ projektą Talinas bus pasiekiamas europinio standarto geležinkeliu, o Kaunas kol kas yra toliausiai į Rytus nutolęs Lietuvos miestas, kuris gali būti pasiekiamas europinio standarto geležinkeliu iš Vakarų Europos.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn