BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Į Susisiekimo ministeriją iš Klaipėdos atkeliavo fotografijų paroda: „Inovacijos Klaipėdos uoste“

Atidarydamas parodą susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič sakė, kad per kelis dešimtmečius mūsų jūrų uosto veikla neatpažįstamai  pasikeitė. Šiuo metu Klaipėdos uostas technologijomis ir pasiekimais lenkia ne vieną pasaulio uostą ir yra vienas stipriausių Europos jūrų uostų. Kviečiame ir Jus virtualiai pasižvalgyti po inovatyvų ir avangardinį Klaipėdos jūrų uostą.

Parodos atidaryme dalyvavo svečiai iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto Algis Latakas, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius, Rimantas Juška, Klaipėdos Smeltė, laivų krovos AB vadovas, Vaidotas Šileika, Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB vadovas, Robertas Valantiejus ,Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos vykdomasis direktorius, Mindaugas Čiakas, "Smiltynės perkėla" generalinis direktorius, Valdemaras Vaičekauskas, įmonės Hortus Investment Banking, UAB vadovas ir  Aloyzas Kuzmarskis, Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ vadovas.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn