BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kūrybinės dirbtuvės „Vizija 0“

Susisiekimo ministerija organizavo apskrito stalo diskusiją saugaus eismo strategijos iki 2030 m. projektui aptarto. Susitikimo metu valstybės institucijų ir įstaigų atstovai su socialiniais partneriais aptarė saugaus eismo strategijos iki 2030 metų projektą, naujų, inovatyvių saugaus eismo priemonių paieškas. Renginyje socialiniams partneriams buvo pristatytas Lietuvos saugaus eismo strategijos projektas, eismo saugumo situacija Lietuvoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse.

Kodėl tai svarbu?

Pagrindinis saugaus eismo strategijos tikslas – mažinti aukų keliuose skaičių skatinant švietėjišką veiklą, gerinant saugią kelių ir gatvių infrastruktūrą, transporto priemonių saugumą, o glaudus visuomenės ir valstybinių institucijų bendradarbiavimas siekiant bendro tikslo yra raktas į sėkmę.

„Vizija 0“ – tai Lietuvos saugaus eismo strategija, kuria siekiama ES nustatyto tikslo –  iki 2050 m. žūčių skaičių keliuose sumažinti iki nulio. Šios strategijos prioritetai – saugesnė eismo dalyvių elgsena, saugesni keliai ir gatvės, saugesnės transporto priemonės ir efektyvesnė pagalba po eismo įvykių.

 

Viešosios konsultacijos tikslas – nevyriausybinių organizacijų įtraukimas į saugaus eismo problemų sprendimą, glaudus bendradarbiavimas ieškant naujų pažangių ir efektyvių priemonių.

Viešosios konsultacijos metodas – diskusija su socialiniais partneriais.

Viešosios konsultacijos data – 2018 m. birželio 28 d.

Rezultatų panaudojimas – pasiūlymai ir nuomonės panaudoti tobulinant Saugaus eismo strategijos „Vizija 0“ projektą.  

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-20