BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Lietuvos bei Lenkijos ekspertai baigė vertinti mūsų bendro pasienio vietinės reikšmės kelius.

Šiai dienai svarstoma iš pagrindų suremontuoti 7 kelius, kuriais pasienio gyventojai intensyviai naudojasi, arba kuriais vykstant į abi šalis yra trumpiausi maršrutai. Bus bendradarbiaujama, kad visi remontuojami keliai, tiek vienoje, tiek kitoje bendros sienos pusėje būtų kokybiški, tokių pačių techninių parametrų. Kelis beveik nenaudojamus pasienio kelius svarstoma paversti dviračių takais.

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič bei Lenkijos infrastruktūros ministro Andrzej Adamczyk pasirašytas ketinimų protokolas dėl bendradarbiavimo gerinant pasienio kelius, skatina bendradarbiauti ir abiejų šalių pasienio savivaldybes.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn