BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos ir Lenkijos transporto ministrų susitikime – glaudesnio bendradarbiavimo nuostatos, pasirašyti memorandumai

Rugsėjo 24 d. Lietuvos susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič ir Vilniuje viešintis Lenkijos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk aptarė šalis jungiančios infrastruktūros plėtrą, projekto „Rail Baltica“ įgyvendinimą, bendrus veiksmus dėl Mobilumo paketo bei politinės krizės Baltarusijoje poveikį transporto sektoriui. Ministrai taip pat pasirašė abiejų šalių ministerijų supratimo memorandumą dėl bendradarbiavimo įgyvendinant projektą „Rail Baltica“ ir ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo gerinant pasienio regiono kelių infrastruktūrą.

 

„Lietuvą ir Lenkiją sieja stiprūs kaimyniniai ryšiai. Labai dažnai – reaguodami į tarptautines aktualijas, įgyvendindami bendrus projektus ar plėtodami šalių susisiekimo infrastruktūrą – pastebime, kad turime galvoti ir veikti ne kaip atskiros valstybės, o kaip regionas. Tikiu, kad esame ir būsime stiprūs, vieningi partneriai, abiejų valstybių naudai kartu galintys pasiekti daugiau“, – sakė susisiekimo ministras J. Narkevič.

 

„Dinamiškas valstybių ekonomikų augimas nebūtų įmanomas be geros transporto infrastruktūros. Valstybių gyventojai neturėtų gerų ekonominės plėtros perspektyvų, neturėdami kokybiško susisiekimo. Taigi norėčiau padėkoti Lietuvos ir Lenkijos vyriausybėms bei ministerijoms už tvirtą pasiryžimą įgyvendinti strateginius projektus abiejose šalyse. Linkiu Lietuvai ir Lenkijai, kad mūsų aktyvūs veiksmai transporto srityje suteiktų pagrindą ir toliau augti šalių ekonomikai“, – pabrėžė Lenkijos infrastruktūros ministras A. Adamczyk.

 

 

 

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn