BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Naujos „Google Maps“ funkcijos pristatymas Vilniaus centre: viešojo transporto atvykimas – realiu laiku

Rugsėjo 22-ąją, minint tarptautinę dieną be automobilio, šalies didmiesčiuose pristatoma naujovė – informacija apie viešojo transporto judėjimą realiu laiku nuo šiol jau prieinama keleiviams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mobiliuosiuose telefonuose jau veikia atnaujinta „Google Maps“ kelionių planavimo funkcija. Šią naujovę pristačiusio ir išbandžiusio susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio teigimu, šis sėkmingas pavyzdys – ne tikslas, o tarpinė stotelė vieningos Lietuvos viešojo transporto sistemos kūrimo link.

Anksčiau keleiviams buvo prieinama tik statinė viešojo transporto informacija, t. y. į kurį sustojimą atvyks jiems reikalinga viešojo transporto priemonė ir kokiu maršrutu ji važiuos. Nuo šiol išmaniuosius telefonus pasiekia dinaminiai duomenys – transporto priemonės judėjimas realiu laiku, matosi visi vėlavimai ar net neatvykimai.

Naująjį funkcionalumą didžiųjų Lietuvos miestų gatvėse Susisiekimo ministerija, bendradarbiaudama su „Google“,  įdiegė kartu su projektu „Kurk Lietuvai“, savivaldybėmis ir jų pagrindiniais vežėjais – „Susisiekimo paslaugomis“, „Kauno autobusais“ bei „Klaipėdos keleiviniu transportu“.

Įrašų
puslapyje