BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius: lentelės su žaliomis rodyklėmis kai kuriose sankryžose gali būti grąžintos metams.

2014 m. buvo priimtas sprendimas nuo 2020 metų atsisakyti lentelių su žalia rodykle. Savivaldybės turėjo 5 metus tinkamai pasiruošti eismo organizavimo pokyčiams.
„Deja, šiandien matome, kad Vilniaus miestas nėra tinkamai pasiruošęs pokyčiams ir žmonės toliau kenčia kamščiuose, yra nepatenkinti dėl naujos tvarkos. Dėl šių priežasčių siūlome pratęsti dar vieneriems metams šio sprendimo vykdymą. Vilniaus miestas per šį laiką turi tinkamai pasiruošti pokyčiams, atsižvelgdamas į žmonių saugumą,“ - teigia susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Įrašų
puslapyje