BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

Muziejus LTG 1.jpg
2022 05 20
Duris atveria moderniausias Geležinkelių muziejus Baltijos šalyse: kviečia pasimatuoti mašinisto profesiją ir pakeliauti laiku

Pasijusti Vilniaus oro uosto link įsibėgėjantį traukinį valdančiu mašinistu, pakeliauti laiku ir pamatyti, kaip atrodys kelionės ateityje, – tai tik kelios pramogos, kurias siūlo atsinaujinęs Geležinkelių muziejus.

Sumin_tinklapiui_852x536-01.png
2022 05 20
Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Nuo birželio 1 d. Lietuvos miestuose galės atsirasti „Dviračių gatvės“ – tokiu nauju kelio ženklu pažymėtos gatvės bus skirtos mišriam dviračių ir automobilių, kitų ne motorinių ir motorinių transporto priemonių eismui.

vilkikai3.jpg
2022 05 19
Ekspertai: transporto įmonės privalo ieškoti būdų aktyviau taikyti inovacijas ir skaitmenines technologijas

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos kūrybinės verslo dirbtuvės „HACK4LINAVA“ (hakatonas), kurios vyks gegužės 27-29 d. Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre.

LAKD.jpg
2022 05 19
Ieškoma kas įrengs vieną „Via Baltica“ ruožą: paskelbtas viešasis pirkimas A5 kelio ruožo nuo 72,50 km iki 79 km rekonstravimo darbams

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija paskelbė viešąjį pirkimą magistralinio kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai („Via Baltica“) ruožo nuo 72,50 km iki 79 km rekonstravimo darbams.

IMG-Susitikimas su Pete Buttigieg (1).jpg
2022 05 19
Su JAV transporto sekretoriumi M. Skuodis aptarė Lietuvos siekį atverti oro bendrovėms skrydžių į Jungtines Amerikos Valstijas rinką

Šiandien bent du Lietuvos oro vežėjai siekia plėsti savo veiklą JAV rinkoje ir turi tam realių galimybių. Tai Tarptautiniame transporto forume (ITF) Leipcige, susitikęs su JAV transporto sekretoriumi Pete Buttigieg, kalbėjo Lietuvos susisiekimo ministras Marius Skuodis.

IMG-20220518-WA0019.jpg
2022 05 19
Lietuva ir Azerbaidžanas pasirašė susitarimą dėl tarptautinio vežimo keliais

Susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas, šią savaitę kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos delegacija lankydamasis Baku, su Azerbaidžano skaitmeninės plėtros ir transporto ministru Rashadu Nabiyevu aptarė bendradarbiavimą logistikos ir krovinių gabenimo kelių, geležinkelių ir oro transporto srityse.

Žemėlapis_viadukas prie KIT.png
2022 05 19
Bandomasis „LTG Cargo“ traukinys šiąnakt grįžta į Lietuvą

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) Grupės krovinių vežimo bendrovės „LTG Cargo“ bandomasis traukinys naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį grįžta į Lietuvą. Ketvirtadienį ryte, apie 9 val., traukinys, pargabenantis apie 50 konteinerių su įvairiais kroviniais, pasieks Kauno intermodalinį terminalą.

LAKD.jpg
2022 05 18
Kelių direkcija jau pateikė pirmuosius pasiūlymus rangovams dėl kainų perskaičiavimo

Kelių direkcija jau pateikė pirmuosius pasiūlymus rangovams, kurie kreipėsi dėl sudarytų sutarčių kainų perskaičiavimo.

IMG-ITF (1).jpg
2022 05 18
Ministras M. Skuodis Tarptautiniame transporto forume: būtina nedelsiant atblokuoti Ukrainos uostus ir užtikrinti krovinių judėjimą

Siekiant išvengti globalios maisto krizės ir tolesnio žaliavų kainų augimo, svarbu pasitelkti visas įmanomas pagalbos Ukrainai priemones, nedelsiant užtikrinti Juodosios jūros uostų saugų veikimą ir krovinių gabenimą.

LG Infrastruktura  - Kena red1.JPG
2022 05 18
Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Siekdama gerinti karinio mobilumo jungtis su Europa, Lietuva parengė projektų sąrašą ir Europos Komisijai teiks naujas paraiškas dėl dvigubos paskirties – civilinės ir karinės – transporto infrastruktūros projektų finansavimo.

sven-brandsma-dGTCy98gq58-unsplash.jpg
2022 05 17
Ministras M. Skuodis Tarptautiniame transporto forume aptars tolesnę pagalbą Ukrainai, inovacijų ir skaitmeninimo plėtrą transporto ir logistikos sektoriuje

Susisiekimo ministras Marius Skuodis gegužės 18–19 d. dalyvaus Leipcige (Vokietija) vyksiančiame Tarptautinio transporto forumo (ITF) ministrų susitikime.

OLPO2301.jpg
2022 05 17
Nauji reikalavimai gabenantiems krovinius transportu, kurio didžiausia leidžiamoji masė nuo 2,5 iki 3,5 tonos, – licencija bus privaloma

Vežėjai, krovinius gabenantys tarptautiniais maršrutais krovininėmis transporto priemonėmis (ar junginiais), kurių didžiausia leidžiama masė daugiau nei 2,5 tonos, bet neviršija 3,5 tonos,  privalės turėti licencijas. Naujoji tvarka įsigalioja nuo šių metų gegužės 21 ...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 51 Pirmyn