BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

RB.jpg
2023 03 31
2022 m. apklausa Baltijos šalyse: palaikymas projektui „Rail Baltica“ išlieka stabiliai aukštas

Bendras gyventojų palaikymas didžiausiam Baltijos šalyse geležinkelių infrastruktūros projektui išlieka stabiliai aukštas: 2022 m. jį vidutiniškai palaikė 61 proc. apklaustųjų.

image00023.jpg
2023 03 31
Karjera susisiekimo sektoriuje: kokių specialybių atstovų laukia aukso amžius?

Technologinį perversmą išgyvenančiame susisiekimo sektoriuje per artimiausius metus stipriai išaugs kvalifikuotų specialistų, daugiausia – inžinerijos mokslų, poreikis.

1 Marek Maśniak (5).jpg
2023 03 31
27 šalių transporto ministrai ir atstovai priėmė bendrą pareiškimą dėl Ukrainos atstatymo

Susisiekimo ministras Marius Skuodis, dalyvaudamas Tarptautinio transporto forumo (ITF) ir Lenkijos infrastruktūros ministerijos organizuojamame tarptautiniame susitikime Žešuvo mieste, kartu su kitų valstybių ministrais pristatė bendrą 27 šalių pareiškimą dėl Ukrainos transporto infrastruktūros atstatymo.

Velykų traukinys_1.png
2023 03 31
Keliaujantiems – papuoštas maršruto Vilnius–Kaunas–Vilnius velykinis traukinys 

Išsiilgusiems pavasario ir unikalių patirčių žmonėms keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ turi gerų žinių. Nuo kovo 31 d. keleiviai bus kviečiami keliauti pirmuoju velykiniu traukiniu.

fotodd.jpg
2023 03 30
Abiturientai kviečiami dalyvauti ekspertų diskusijoje apie karjeros galimybes susisiekimo sektoriuje

Šiandien Vilniuje prasidėjo dvi dienas truksianti studijų mugė „Karjera ir studijos 2023“. Rytoj, penktadienį, renginio metu susisiekimo sektoriaus ekspertai diskutuos apie šios srities specialybes, specialistų trūkumą, jų karjeros ir uždarbio galimybes, ateities darbo jėgos poreikius ir sektoriaus transformaciją per ...

20230330 Memorandumo su Ukraina pasirašymas(2).jpg
2023 03 30
Lietuva ir Ukraina kartu plėtos naujus logistikos maršrutus

Lietuvos ir Ukrainos infrastruktūros ir susisiekimo ministerijos vizito Lenkijoje metu pasirašė memorandumą dėl bendradarbiavimo transporto ir logistikos srityje.

infografikas_tolimasis susisiekimas 20230330.jpg
2023 03 30
Prezidentui pasirašius, įtvirtinti teisės aktų pakeitimai dėl tarpmiestinio susisiekimo autobusais reformos

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas pasirašė Seimo priimtas Kelių transporto kodekso pataisas, kuriomis šalyje įtvirtintas laisvas reguliuojamas verslo modelis vežėjams, vežantiems keleivius tarpmiestiniais autobusais reguliaraus susisiekimo maršrutais.

Vizualizacija terminalo isore 2.jpg
2023 03 30
Ruošiamasi dideliems pokyčiams Kauno oro uoste: pradedamos rinkos konsultacijos su potencialiais rangovais dėl oro uosto plėtros projektų

Lietuvos oro uostai pradeda rinkos konsultacijas dėl balandžio pabaigoje planuojamo skelbti tarptautinio viešojo pirkimo – bus ieškoma Kauno oro uosto keleivių terminalo plėtros darbų rangovo. Tikimasi, kad plėtros darbai bus pradėti jau antroje šių metų pusėje.

MART0875.jpg
2023 03 29
Susisiekimo ministras M. Skuodis vyksta į Lenkijos ir Ukrainos pasienį, dalyvaus tarptautiniame susitikime dėl Baltijos uostų sujungimo su Ukraina

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šį trečiadienį išvyksta dviejų dienų vizito į Lenkijos ir Ukrainos pasienį Žešuve, kur dalyvaus tarptautiniame susitikime dėl strateginių transporto jungčių Vidurio ir Rytų Europoje plėtros bei paramos Ukrainai.

tinklapiui_2023 LT stojimas i NATO.jpg
2023 03 29
Lietuva mini 19-ąsias įstojimo į NATO metines

Kovo 29-ąją prieš devyniolika metų Lietuva prisijungė prie NATO šeimos. Žvelgiant iš šiandienos geopolitikos perspektyvos, kaip niekad gerai suvokiame, kad šis žingsnis buvo vienas iš svarbiausių kuriant ir tvirtinant Nepriklausomos Lietuvos istoriją. 

Keliu prieziura asociatyvine Keliu prieziuros nuotr.JPG
2023 03 28
AB „Kelių priežiūra“: kada ir kaip prižiūrimi žvyrkeliai?

Žvyrkelių būklė žiemos pabaigoje ir ankstyvą pavasarį dažnai kelia daugiau rūpesčių tiek kelininkams, tiek gyventojams. Nepaisant permainingos žiemos, šiemet nuo sausio valstybinės reikšmės žvyro dangos keliuose nuolat dirbo AB „Kelių priežiūra“. Bendrovės greideriai per tris šių metų mėnesius profiliuodami žvyrkelius jau nuvažiavo 5 tūkst. kilometrų. ...

bns1.jpg
2023 03 28
Modernizuojant laivybos kelią Nemunu pradedamas finišo etapas

Modernizuojant laivybos kelią didžiausia Lietuvos upe – Nemunu pradedamas baigiamasis darbų etapas, kurio metu upės vagoje Pagėgių ir Šilutės rajonuose bus įrengtos upės tėkmę reguliuojančios bunos, leisiančios užtikrinti reikiamą laivakelio gylį ir plotį. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 78 Pirmyn