BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

Foto - Kaunas.png
2021 04 16
„Rail Baltica“ atveria naujų galimybių Kauno regionui

Susisiekimo ministerijos kvietimu „Rail Balticos“ projektą įgyvendinančių ir koordinuojančių įstaigų atstovai penktadienį nuotoliniu būdu aptarė projekto pažangą ir planus Kaune. 

Automatizuotas skirstymas 3.jpg
2021 04 16
M. Skuodis: „Lietuvos paštas“ situaciją dėl siuntų skirstymo stabilizavo, bet didžiausias iššūkis įmonės dar laukia ateityje

Susisiekimo ministras konstatuoja, kad „Lietuvos paštas“ (LP) padėtį, skirstant išaugusį siuntų srautą, stabilizavo, tačiau visų suinteresuotų pusių lūkesčiai dar nėra patenkinti. Pasak ministro, visuomenės, darbuotojų ir kitų suinteresuotų pusių nepasitenkinimas aiškiai ...

1321_ee986e.jpg
2021 04 15
Kelių direkcija dalį savo paslaugų perkels į elektroninę erdvę

Lietuvos automobilių kelių direkcija dalį savo teikiamų paslaugų perkels į elektroninę erdvę. Šiuo tikslu bus kuriamas Elektroninių paslaugų portalas, kuris leis klientams greitai ir kokybiškai gauti reikiamas paslaugas.

Lietuvos oro uostai Foto Martynas-Jaugelavicius.jpg
2021 04 15
Keliautojų nuotaikų tyrimas: Lietuvos gyventojai išsiilgę atostogų, skrydžius planuoja jau šiai vasarai

Lietuvos oro uostų ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Spinter“ atlikta keliautojų apklausa rodo, kad greičiau nei po metų kelionę lėktuvu į kitą užsienio šalį jau yra suplanavę apie 40 proc. įprastai keliaujančių Lietuvos gyventojų. Didžiausia tyrimo dalyvių dalis planuoja keliones atostogoms.

Foto Kauno-Vilniaus.jpg
2021 04 14
Susisiekimo ministras: „Rail Balticos“ europinio geležinkelio jungtis turi tiesiogiai pasiekti Vilniaus ir Kauno oro uostus

Susisiekimo ministras Marius Skuodis inicijuoja diskusijas apie „Rail Balticos“ europinio geležinkelio jungtį su Vilniaus ir Kauno miestais. 

Uostas žalias.jpg
2021 04 14
Klaipėdos uosto prioritetas – žalioji kryptis

Klaipėdos jūrų uostas brėžia darnumo su aplinka kryptį. VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė konkursą žaliojo uosto koncepcijai parengti. 

Picture 009.jpg
2021 04 13
Laivybai Kaune – naujos galimybės: po miesto apylinkes plukdys nuo pat Nemuno salos

Jau artimiausiu metu Nemuno salos akvatorija sulauks pozityvių pokyčių. Šalia „Žalgirio“ arenos upės vagos tvarkymo darbus pradėjusi Vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) šio mėnesio pabaigoje ruošiasi įrengti prieplauką, prie kurios galės švartuotis pramoginiai ir keleiviniai laivai.

VNO runway(2).jpg
2021 04 13
Lietuvos oro uostų pirmojo ketvirčio apžvalga: spartesnio keleivių srauto augimo laukiama antrąjį ketvirtį

Dėl sudėtingos pandeminės situacijos pasaulyje Lietuvos oro uostai per pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su 2020 metų paskutiniuoju ketvirčiu, fiksavo mažesnius skrydžių srautus, keleivių skaičius ir skraidintų krovinių kiekius. Vis dėlto Lietuvos oro uostų pirmojo šių metų ketvirčio pradžioje ...

DSC_0266.JPG
2021 04 12
Šiemet laivybos sezonas – savaite ilgesnis

Balandžio 9 d. paskelbta navigacijos pradžia Lietuvos valstybinės reikšmės vidaus vandenų keliuose. Laivybos sezonas šiais metais, lyginant su pernai, tęsis visa savaite ilgiau.

IMG_0783.jpg
2021 04 12
Startavo uosto bangolaužių rekonstravimo darbai

Sekmadienį prasidėjo Klaipėdos jūrų uosto bangolaužių rekonstravimo darbai.  Pirmiausiai bus rekonstruojamas pietinis bangolaužis, tad šiaurinis molas, esantis Melnragėje, šiemet liks atviras gyventojams.

siaurukas2.jpg
2021 04 12
Ieškomas naujas „Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovas 

Susisiekimo ministerija paskelbė konkursą VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti.

Credit chombosan Alamy Stock Photo.jpg
2021 04 12
Inovacijų ir naujų technologijų skatinimu Susisiekimo ministerijoje užsiims naujas padalinys – Ateities susisiekimo politikos grupė

Šią savaitę Susisiekimo ministerijoje darbą pradeda Ateities susisiekimo politikos grupė, kurios tikslas – paskatinti inovatyvių sprendimų transporto sektoriuje kūrimą ir plėtrą, taip pat padidinti sektoriaus konkurencingumą ir Lietuvos inovacinį potencialą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 29 Pirmyn