BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


AB „Smiltynės perkėla“ paslaugos įvertintos tarptautiniu Prekybos lyderių klubo „Naujojo tūkstantmečio prizu“

Data

2008 08 07

Įvertinimas
0

Už aukštą paslaugų kokybę keleivių ir krovinių vežime  akcinę bendrovę „Smiltynės perkėla“ tarptautinis Prekybos lyderių klubas įvertino tarptautiniu apdovanojimu. Tarptautinis įvertinimas – Naujojo tūkstantmečio prizas – bendrovės „Smiltynės perkėla“ atstovams bus įteiktas 2008 m . spalio 9 d. Madride vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.

Šis tarptautinis prizas įsteigtas siekiant paskatinti kompanijas, užsiimančias prekių bei keleivių vežimu įvertinant jų teikiamų paslaugų kokybę ir įnašą į tarptautinę prekybą, kuri padeda integruoti šalis į vis labiau globalėjančią pasaulio ekonomiką.

Prekybos lyderių klubas – tai tarptautinė verslininkų asociacija, jungianti daugiau kaip septynis tūkstančius narių – įmonių iš įvairų pramonės šakų. Šios įmonės yra pagrindiniai viso pasaulio transporto kompanijų klientai.

Kaip pažymėjo tarptautinio Prekybos lyderių klubo prezidentas Arseno Padro Rodrigesas,  tokio apdovanojimo gavimas suteikia teisę bendrovei tapti pilnateise šio klubo nare. Narystė šiame klube  suteikia galimybę kompanijai užmegzti ryšius su daugiau kaip 7000 kompanijų iš 95 šalių, kurios naudojasi šio klubo paslaugomis.

Tokio apdovanojimo suteikimas pagerina tarptautinį kompanijos įvaizdį ir suteikia galimybę užmegzti ryšius su daugelio pasaulio šalių kompanijų atstovais, dalyvaujančiame  šiame renginyje.