BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Airijos oro bendrovė “Ryanair” kitąmet planuoja skrydžius į Lietuvą

Data

2004 10 01

Įvertinimas
0

 

Spalio 1 d., penktadienį, Susisiekimo ministerijos sekretorius Valdemaras Šalauskas susitiko su Airijos oro skrydžių bendrovės “Ryanair” delegacija, vadovaujama Naujų skrydžių plėtros departamento direktoriaus Bernardo Bergerio.

“Ryanair” atstovai, susitikime pareiškę apie ketinimus kitąmet pradėti šios kompanijos veiklą Lietuvoje, kartu su Susisiekimo ministerijos atstovais aptarė kompanijos techninių galimybių, planuojamų skrydžių kiekio ir maršrutų, bei rinkliavų klausimus. Pradėjusi verslą Kauno oro uoste 2005m. rugsėjo mėnesį, “Ryanair” planuoja pergabenti iki 200 tūkst. keleivių per metus.

Pradėjusi pigius skrydžius 1985 m., Airijos oro bendrovė “Ryanair” šiuo metu  turi 11 savo bazių. Ji skraidina keleivius 161 maršrutu  87 kryptimis į 17 Europos šalių.

Pastaruoju metu kompanija intensyviai plėtoja pigių skrydžių verslą Europoje, žymiai didindama oro keleivių skaičių. Nors ši kompanija savo lėktuvuose nemaitina keleivių ir bilietus į jos reisus galima įsigyti tik internete, jų siūlomos kainos (skrydžiams į vieną pusę) žymiai mažesnės ir patrauklesnės klientams.

Neseniai kompanija “Ryanair” paskelbė pradėsianti skraidinti keleivius iš Rygos.