copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Antakalniečių bendruomenė turės naują pašto siuntų terminalą

Data

2018 07 10

Įvertinimas
0
Antakalniopastomatas.jpg

Siekiant užtikrinti kuo spartesnį ir kokybiškesnį pašto paslaugų teikimą sostinės Antakalnio mikrorajono gyventojams, nuo š. m. liepos pradžios adresu Antakalnio g. 75A pradėjo veikti Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „LP EXPRESS“ siuntų savitarnos terminalas.

Naujajame terminale yra 114 siuntų dėžučių. Tai reiškia, kad per parą į jas gali būti priimta 120 siuntų, arba apie 3,6 tūkst. siuntų per mėnesį. Naudodamiesi terminalu antakalniečiai galės ir išsiųsti, ir atsiimti siuntas.

„Lietuvos paštas yra vienintelė šalyje pašto paslaugas teikianti bendrovė, kuri turi tokį platų ir įvairialypį pašto paslaugų teikimo vietų tinklą. Gyventojams siekiame teikti šiuolaikiškas pašto paslaugas jiems priimtiniausiu būdu. Atnaujinę Antakalnio bendruomenės paštą, pastatėme ir siuntų savitarnos terminalą – tam, kad būtų patogu siuntas atsiimti ar išsiųsti įvairių poreikių turintiems mūsų klientams“, – sako Mikas Jovaišas, Lietuvos pašto Strategijos ir plėtros departamento vadovas.

Šiuo metu Lietuvos pašto grupė iš viso valdo 126 „LP EXPRESS“ siuntų savitarnos terminalus, jie veikia 46-iuose šalies miestuose. Per pirmus penkis šių metų mėnesius terminalais pasinaudojo jau per 200 tūkst. Lietuvos pašto klientų (t. y. maždaug kas 9 Lietuvos gyventojas).

Lietuvos pašto duomenimis, apie 80 proc. naudotojų terminalus naudoja siuntoms gauti (į terminalą iš kito terminalo, iš fizinio ar juridinio siuntėjo). 20 proc. klientų terminalais siuntas siunčia (iš terminalo į kitą terminalą, fiziniam ar juridiniam gavėjui).