BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Apsvarstyti jūrų uosto įstatymo keitimo variantai

Data

2008 08 12

Įvertinimas
0

 

Rugpjūčio 12 d. Susisiekimo ministerijoje posėdžiavusi Darbo grupė  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto įstatymo naujos redakcijos (su giliavandenio  uosto nuostatomis) projektui rengti apsvarstė tokio įstatymo parengimo galimybes ir  nuostatas.

„Vykdant Vyriausybės nutarimą dėl  giliavandenio uosto Klaipėdoje  statybos būtina  parengti tokio uosto suderinamumo su esamu jūrų uostu naujos redakcijos įstatymą“, - teigė posėdžio dalyviams Darbo grupės vadovas Susisiekimo ministerijos sekretorius Arvydas Vaitkus, kviesdamas susirinkusius diskusijai dėl tokio įstatymo projekto parengimo.

Darbo grupės nariai diskutavo dėl nuostatų, kuriomis, jų manymu, reikėtų papildyti  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto  įstatymą, kad ir jis ir būsimas giliavandenis uostas  dirbtų racionaliai, nekonkuruodami vienas su kitu. Pasak A. Vaitkaus,  abu uostai turėtų būti vienalytė  sistema,  todėl naujos redakcijos įstatymo nuostatos neturėtų kirstis su esamo uosto veikla, o sudarytų  galimybes  jį  plėtoti kviečiant čia naujas krovos kompanijas su savo kroviniais.

Galutinį sprendimą priimti ir teikti naujos redakcijos uosto įstatymo projektą  susisiekimo ministrui ir Vyriausybės sudarytai Darbo grupei posėdžio dalyviai nutarė  po savaitės, kai išanalizuos uoste  dirbančių įmonių bei  jūrų transporte veikiančių asociacijų ir iš specialistų tam tikslui sudarytos darbo grupės pateiktus siūlymus.