BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aptarta tolesnė Tarptautinio Vilniaus oro uosto plėtra

Data

2007 12 17

Įvertinimas
0

 

Susisiekimo ministerijos sekretorė Liudmila Zumerienė pirmininkavo pasitarimui dėl VĮ Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) kilimo/tūpimo tako prailginimo, kuriame dalyvavo Susisiekimo ministerijos, Civilinės aviacijos administracijos, VĮ „Oro navigacija“ bei skrydžius vykdančių aviakompanijų atstovai.

 

Aviakompanijų atstovai susitikime išdėstė savo požiūrį į TVOU plėtrą, atkreipė dėmesį į orlaivių riedėjimo tako rekonstrukciją bei kilimo-tūpimo tako prailginimo iki 3000 m. projektą .

 

Pasak L.Zumerienės, yra džiugu, kad aviakompanijos palaiko Vilniaus oro uosto kilimo – tūpimo tako rekonstrukcijos idėją.

 

Civilinės aviacijos administracijos generalinis direktorius Kęstutis Auryla pažymėjo, kad VTOU rekonstrukcijos darbus labiausiai stabdo žemės paėmimo iš privačių savininkų šalia oro uosto esančios žemės problema ir keliami triukšmo bei aplinkosauginiai reikalavimai.

 

Susitikime pažymėta, kad šiuo metu Civilinės aviacijos administracijos užsakymu atliekama šalies oro uostų plėtros studija ir nuo ekspertų vertinimų priklausys tolesnė TVOU plėtra.

 

Planuojama, kad TVOU kilimo – tūpimo tako prailginimo darbai bus baigti 2010 m.