BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aptartos Lietuvos ir Izraelio susisiekimo oro skrydžiais galimybės

Data

2008 08 27

Įvertinimas
0

2008 m. rugpjūčio 27 d. Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius Alminas Mačiulis priėmė Izraelio valstybinių institucijų atstovus ir apsvarstė tiesioginių oro skrydžių į Izraelį galimybes.

Svečių delegacijos nariai – Izraelio eksporto ir tarptautinių santykių instituto pirmininkas David Arzi, Lietuvos garbės konsulas Izraelyje ir Ariel Netivim Group investicijų holdingo partneris Haim Ariel,  Izraelio ambasados Lietuvai ir Latvijai vadovo pavaduotojas ekonomikos ir prekybos reikalams David Levy bei Izraelio oro erdvės pramonės Bedeko aviacijos grupės finansų skyriaus vadovas Jacob Vistanetzky - domėjosi tiesioginio reguliaraus oro susisiekimo tarp Izraelio Valstybės ir Lietuvos Respublikos galimybėmis. Tiesioginiai ir reguliarūs oro skrydžiai tarp abiejų šalių užtikrintų spartesnę tarpvalstybinių verslo ryšių plėtrą, skatintų turizmą bei plėtotų Lietuvos ir Izraelio gyventojų kontaktus, teigė susitikimo dalyviai.

Atsiliepdami į svečių domėjimąsi tokių skrydžių galimybėmis, Susisiekimo ministerijos atstovai informavo Izraelio Valstybės delegaciją, kad visos teisinės prielaidos tiesioginiam reguliariam oro susisiekimui tarp Lietuvos ir Izraelio yra sudarytos. Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius Alminas Mačiulis pažymėjo, kad Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimas transporto srityje turėtų būti plėtojamas ir padėkojo Izraelio Valstybės delegacijai už abiems valstybėms naudingą iniciatyvą.