BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


„Aukštaitijos“ ralio nugalėtojams įteikta susisiekimo ministro taurė

Data

2008 08 23

Įvertinimas
0

Rugpjūčio 23 d.  susisiekimo viceministras Česlovas Šikšnelis  Aukštaitijos sostinėje Utenoje vykusio Lietuvos automobilių ralio atvirojo čempionato V-jo etapo nugalėtojams įteikė susisiekimo ministro taurę

Pasak Č. Šikšnelio, gražiomis tradicijomis ir savita aura garsėjančio automobilių ralio Lietuvoje prizininkai šia taure apdovanojami tradiciškai. Ne išimtis ir „Aukštaitija 2008“ ralis, Lietuvoje rengiamas jau septintus metus. Šios varžytuvės – tai Lietuvos automobilių ralio atvirojo čempionato V-as etapas.  Varžybų programa ir trasa sudaroma taip, kad kuo daugiau žiūrovų turėtų galimybę pamatyti  mėgstamą renginį. Keli  šių įdomių varžybų  greičio ruožai buvo surengti net tamsoje. Todėl šį sportinį renginį mėgsta ne tik sportininkai, bet ir kiti žiūrovai.

Absoliučią daugumą greičio ruožų sudaro keliai su žvyro danga ir tik dvi paskutinės greičio rungtys vyks ant asfalto Utenos mieste. Ralyje „Aukštaitija  2008“ dalyvaus 55 ekipažai iš Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos ir Latvijos. Mūsų šaliai atstovaus visi pajėgiausi šiuo metu respublikoje  automobilių ralio meistrai, pretenduojantys į nugalėtojus ar prizininkus.

Ralio rengėjas – automobilių sporto klubas AJAGS. „Labai stengiamės, kad mūsų rengiamos lenktynės pranoktų įprastą ralio sąvoką ir taptų įsimenančiu renginiu ne tik sportininkams ar šio sporto aistruoliams, bet ir  visiems kitiems, kuriems  ralis-ne pirmoji jų mėgstama sporto šaka. Visda turime ką pasiūlyti ir jiems“, - tvirtina Lietuvos automobilių ralio „Aukštaitija 2008“ rengėjai.