Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Baigiama suformuoti susisiekimo ministro J. Narkevičiaus politinio pasitikėjimo komanda

Data

2019 09 09

Įvertinimas
0
IMG_3122.jpg

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus politinio pasitikėjimo komandą šią savaitę papildys antras viceministras Gytis Mažeika ir ministerijos kancleris Gintaras Aliksandravičius. Nuo rugpjūčio 29 d. susisiekimo viceministro pareigas jau eina Vladislavas Kondratovičius.

Susisiekimo viceministras G. Mažeika bus atsakingas už tarptautinius ryšius, Europos Sąjungos reikalus ir derybas dėl „Mobilumo paketo“, projektą „Rail Baltica“ bei vandens transporto sektorių, kuruos Klaipėdos uosto klausimus. Pastaruoju metu jis laikinai vadovavo Susisiekimo ministerijos Tinklų ir tarptautinių ryšių departamentui, penkerius metus yra dirbęs transporto atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES.

Susisiekimo viceministro pareigas jau einantis Vladislavas Kondratovičius bus atsakingas už kelių, geležinkelių, oro transporto politiką, projektą „Via Baltica“, saugų eismą ir darnų judumą, taip pat kuruos valstybės turto ir įmonių valdymą.

Susisiekimo ministerijos kancleris G. Aliksandravičius, nuo 2016 m. iki šiol ministerijoje dirbęs Kelių ir oro transporto politikos grupės patarėju, kuruos ministerijos biudžeto, investicijų, veiklos kokybės, teisės, personalo ir kitus veiklos klausimus. Prieš tai 2008–2016 m. jis buvo Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas, 2005–2008 m. – šios tarnybos viršininko pavaduotojas, 1999–2005 m. – Lietuvos kelių policijos administracinės veiklos skyriaus komisaras inspektorius.

Susisiekimo ministro patarėja Joana Sokolnik kuruos susisiekimo sektoriaus biudžeto ir finansų klausimus, taip pat bus atsakinga už ekonomines analizes. Pašto ir elektroninių ryšių, 5 G plėtros klausimais susisiekimo ministrui patarinės Darius Stravinskas. Jis taip pat bus atsakingas už ryšius su Seimu ir Vyriausybe. Susisiekimo ministro patarėjas Jaroslavas Kaminski koordinuos ministro patarėjų darbą, bus atsakingas už ryšius su šalies savivaldybėmis.