BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Briuselis domisi Lietuvos nuomone dėl pašto liberalizavimo

Data

2006 12 20

Įvertinimas
0

Gruodžio 20 d. Susisiekimo ministerijos sekretorius Valdemaras Šalauskas susitiko Belgijos Karalystės nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Filipu Cumpsu ir apsvarstė Europos Komisijos  siūlymą nuo 2009 m.  liberalizuoti pašto rinką.

Belgijos Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Filip Cumpsišdėstė savo šalies požiūrį į  Europos Komisijos paskelbtą siūlymą nuo 2009 m. liberalizuoti pašto rinką. Jis teigė, kad Belgija norėtų detalesnio ir platesnio šio Europos Komisijos siūlymo aptarimo, tam tikrų jo nuostatų išaiškinimo (ypatingai dėl nuostolingų universaliųjų pašto paslaugų kompensavimo). Visiškos pašto sektoriaus liberalizacijos datą, pasak Belgijos Karalystės ambasadoriaus, reikėtų nustatyti tik po detalesnių diskusijų su visomis ES šalimis. Jis  taip pat domėjosi  Lietuvos nuomone šiuo klausimu.

Susisiekimo ministerijos sekretorius Valdemaras Šalauskas, trumpai pristatęs Belgijos ambasadoriui Lietuvos pašto bei pasiuntinių rinkos būklę,  pabrėžė, kad jau šiuo metu pasiuntinių paslaugų rinka Lietuvoje yra liberali - joje dirba 75 įmonės. Ministerijos sekretorius  teigė, kad Lietuva iš esmės pritaria Europos Komisijos siūlymui, tačiau  remia Belgijos nuomonę dėl tam tikrų šio Europos Komisijos  siūlymo nuostatų platesnės analizės būtinumo ir mano, kad  reikalinga detalesnė diskusija šiuo klausimu  su kitomis valstybėmis.

Susitikimo dalyviai sutarė nuolat keistis informacija šiuo klausimu.