Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Bus stiprinamas bendradarbiavimas su civilinės aviacijos bendruomene

Data

2019 10 04

Įvertinimas
0
CAA.jpg

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius susitiko su Civilinės aviacijos asociacijos ir Aviacijos įmonių asociacijos „Lietuvos aviacija“ atstovais. Susitikimo metu aptarti aktualūs civilinės aviacijos klausimai, šios srities problematika bei ateities perspektyvos.

Susisiekimo ministras su asociacijų atstovais taip pat aptarė civilinės aviacijos priežiūros reformos įgyvendinimą, rezultatus, esamą situaciją bei galimybes ateityje. Susitikime buvo kalbama ir apie planuojamo naujojo Lietuvos oro uosto statybų perspektyvas ateityje.

J. Narkevičius, išklausęs civilinės aviacijos atstovų nuomones, pažymėjo, kad sieks stiprinti bendradarbiavimą su civilinės aviacijos bendruomene sprendžiant aktualius civilinės aviacijos veiklos ir priežiūros klausimus.