BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Darbą pradeda naujasis susisiekimo ministras Rokas Masiulis

Data

2016 12 13

Įvertinimas
0
IMG_0097.jpg
1

Šiandien Seimui pritarus 17-osios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programai, Susisiekimo ministerijoje darbą pradeda naujasis susisiekimo ministras Rokas Masiulis. Naująjį vadovą Susisiekimo ministerijos darbuotojams pristatė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.  

„Dėkoju buvusiam ministrui už nuveiktus darbus ir pristatau naująjį susisiekimo ministrą, iš kurio tikiuosi efektyvios veiklos. Ministerijos kolektyvui linkiu mažai politikos ir daug darbo, taip pat drąsos, veržlumo ir kūrybiškumo“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Susisiekimo ministro pareigas pradedantis eiti R. Masiulis pabrėžė, kad netoleruoja korupcijos, vertina aktyvius, darbščius ir iniciatyvius darbuotojus, kuriems pažadėjo visada atviras savo kabineto duris.  

Darbą Susisiekimo ministerijoje pradedantis ministras 47-erių metų R. Masiulis turi ekonomisto bei tarptautinių santykių ir politikos išsilavinimą. Kadenciją baigusioje Vyriausybėje nuo 2014 m. rugsėjo 25 d. jis dirbo energetikos ministru.