BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Dėl LJL jūreivių grįžimo į Lietuvą

Data

2015 07 23

Įvertinimas
0
Dėl LJL jūreivių grįžimo į Lietuvą
Dėl LJL jūreivių grįžimo į Lietuvą
Susisiekimo ir Užsienio reikalų ministerijos aptarė kaip įmanoma spartesnio užsienio jūrų uostuose sulaikytų AB „Lietuvos jūrų laivininkystė“ laivų įgulų repatrijavimo galimybes. Taip pat aptarta, kaip užtikrinti svarbiausias jūrininkų reikmes – kad žmonės būtų aprūpinti maistu, vandeniu, kitomis būtinomis priemonėmis.
 
Lietuvos Respublikos konsulai tiesiogiai susisiekia su užsienio jūrų uostuose sulaikytų laivų įgulomis, kad išsiaiškintų, kokios konkrečios pagalbos šiuo metu reikia. Sudėtingiausia situacija Senegale: šioje Vakarų Afrikos valstybėje nėra Lietuvos Respublikos įgalioto atstovo, tad visi klausimai bus sprendžiami per Lietuvos Respublikos ambasadą Belgijos Karalystėje, kuri akredituota Senegalui.
 
Susisiekimo ministerija toliau rūpinasi repatrijavimo klausimais.