BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos Parlamento nariai žada paremti Lietuvos poziciją svarstant ES Parlamente geležinkelių plėtros direktyvos projektą

Data

2005 12 19

Įvertinimas
0

 

Gruodžio 19 d. susisiekimo ministras Petras Čėsna susitikime su  Lietuvos deleguotais Europos Parlamento nariais pristatė Susisiekimo ministerijos ir kitų institucijų atliktą  darbą įgyvendinant Europos Sąjungos teisės aktųreikalavimus geležinkelių transporto klausimais. Europarlamentarai, atstovaujantys Lietuvai, pažadėjo paremti Europos Parlamente Lietuvos  poziciją dėl geležinkelių plėtros Europoje direktyvos III – ojo paketo projekto.

2005 m. gruodžio 5 d. ES Transporto, telekomunikacijų ir energetikos taryboje buvo pasiektas politinis susitarimas dėl trečiojo geležinkelių paketo, reglamentuojančio Bendrijos geležinkelių plėtrą, kuriame kalbama apie tarptautinių geležinkelių keleivių teises ir pareigas bei traukinių brigadų, valdančių lokomotyvus ir traukinius Bendrijos tinkle, sertifikavimą.

Šios  Tarybos sprendimai svarbūs Lietuvai tuo, kad į visus aukščiau paminėtus dokumentus buvo įtraukti Lietuvos siūlymai ir pasiektas  principinis politinis susitarimas dėl jų. Dabar svarbu, kad  jiems pritartų ir  Europos Parlamentas.

Susisiekimo ministro Petro Čėsnos teigimu, jis  pasirengęs  prireikus vykti į Europos Parlamentą pristatyti Lietuvos poziciją  šiais klausimais išsamiau.