BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Į pagalbą vairuotojams – navigacinė programėlė „Waze“

Data

2015 04 28

Įvertinimas
0
Į pagalbą vairuotojams – navigacinė programėlė „Waze“
Į pagalbą vairuotojams – navigacinė programėlė „Waze“
„Junglios visuomenės programa suteiks daugiau galimybių gerinant eismo sąlygas Lietuvos keliuose ir padės apie eismo trikdžius vairuotojus perspėti tiesiogiai. Tai dar vienas realus žingsnis, kuriant išmaniųjų kelių sistemą mūsų šalyje“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
„Waze“ navigacinėje programėlėje, skirtoje išmaniesiems telefonams ir kitiems nešiojamiesiems elektroniniams įrenginiams, pateikiamas Lietuvos kelių tinklas ir programos naudotojų perduodama informacija.  
 
Šios programėlės naujovė – informacija apie ribojamą eismą šalies keliuose iš Kelių direkcijos, kuri gali ne tik naudotis „Waze“ duomenimis, bet ir automatinių sąsajų būdu į programėlę teikti informaciją, esančią interneto svetainėje eismoinfo.lt.
 
„Jau netrukus vykstantieji Lietuvos keliais galės matyti, kuriose vietose eismas ribojamas dėl darbų, eismo įvykių, masinių renginių ar kitų priežasčių“, – teigia Kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas, l. e. direktoriaus pareigas Egidijus Skrodenis.
 
„Waze“ programa yra nemokama, prie jos paprasta prisijungti, siųsti ir gauti informaciją. Ji vienija vairuotojų bendruomenę, padeda pasirinkti geriausią maršrutą, leidžia dalintis turima informacija su kitais eismo dalyviais. Taip kelionė tampa saugesnė, aiškesnė, malonesnė, o vairuotojai skatinami bendrauti, būti geranoriškais ir padėti vieni kitiems kelyje.