BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Išleistas Lietuvos vandens transporto metraščio antrasis tomas

Data

2013 12 30

Įvertinimas
0
Išleistas Lietuvos vandens transporto metraščio antrasis tomas
Išleistas Lietuvos vandens transporto metraščio antrasis tomas
„Lietuvos Respublikos vandens transporto valdymo, veiklos ir plėtros 2009–2012 m. metraštis“ yra antroji J. Darulio knyga, apibendrinanti nacionalinio vandens transporto istoriją per pastaruosius ketverius metus. Pirmasis metraščio tomas, kuriame apžvelgiama vandens transporto istorija 1918– 2008 m., buvo išleistas 2009-aisiais.
„Laivų inžinieriaus specialybę turintis metraščio autorius Susisiekimo ministerijoje dirba nuo 1992 metų ir ne vienerius metus yra vadovavęs Vandens transporto skyriui, departamentui. Asmeniškai pažįstantis žymiausius Lietuvos jūrinės bendruomenės narius, jis puikiai žino, kaip buvo steigiamos šio sektoriaus įmonės, formuojamos pagrindinės asociacijos. J. Darulis pats dalyvavo sudarant nacionalinį vandens transporto teisyną“, – sako viceministras Saulius Girdauskas.  
J. Darulio parašytame metraštyje sukaupta duomenų apie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją, uoste dirbančias laivų krovos, laivų statybos ir remonto įmones, apie laivininkystės bendroves, valstybines įstaigas, kontroliuojančias šio sektoriaus veiklą. Knygoje daug retų ir įdomių dokumentų, galinčių sudominti studentus, mokslininkus, verslininkus, analizuojami teisės aktai ir jų pakeitimai, aptariamos taisyklės, tvarkų aprašai, nuostatai.  
Metraštį išleido Klaipėdos universiteto leidykla.