BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Įteikti Europos intermodalinio transporto geriausios praktikos apdovanojimai

Data

2009 10 19

Įvertinimas
0

9-ųjų kasmetinių Europos intermodalinio transporto geriausios praktikos apdovanojimų laimėtojais paskelbti „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Procter & Gamble“. Laimėtojams buvo įteiktos specialiai sukurtos bronzinės statulėlės. Apdovanojimo ceremonija įvyko Azijos–Europos transporto plėtros forumo bei Azijos ir Europos transporto ministrų susitikimo (ASEM) iškilmingos vakarienės metu spalio 19 d., Vilniuje.

Lietuvos geležinkelių mišrių vežimų traukinys „Vikingas“, veikiantis bendradarbiaujant su Baltarusijos ir Ukrainos geležinkeliais, yra pirmas sėkmingas ilgalaikis rinkoje įgyvendintas geležinkelio projektas, jungiantis Europos Sąjungos ir NVS šalis nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Konteineriai šiuo traukiniu minėtą atstumą (1700 km) įveikia tik per 52 valandas. „Vikingas“ įvertintas kaip geriausios TRACECA, Kretos ir Rytų–Vakarų transporto koridorių praktikos pavyzdys, pažymėtinas ir dėl greitų sienos kirtimo bei muitinės procedūrų.

Europos intermodalinio transporto asociacijos inicijuoti ir kasmet organizuojami apdovanojimai teikiami paskatinti konkrečius ir novatoriškus intermodalinio transporto sprendimus bei atkreipti dėmesį į geriausios praktikos pavyzdžius intermodalinio transporto ir logistikos srityje. Rinkdama nugalėtojus vertinimo komisija atsižvelgė į tokius pagrindiniu kriterijus kaip novatoriškumas, intermodalumas ir orientacija į rinką.

 

2009-10-20