BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


J. Narkevič: Kelių ir gatvių remontui skirta dar daugiau lėšų

Data

2020 06 19

Įvertinimas
0
Asfaltavimas_ (2).jpg

Ministro Jaroslav Narkevič įsakymu iki 44,5 mln. eurų padidintas finansavimas gyvenviečių ir jas jungiančių žvyrkelių asfaltavimui. Šios lėšos yra iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.

Dar vienu ministro J.Narkevič įsakymu iki 49,1 mln. eurų padidintas finansavimas mūsų šalies keliams taisyti. Iš šių lėšų bus remontuojami keliai visose Lietuvos apskrityse. Dalis šių lėšų atiteks Lietuvos automobilių kelių direkcijos valdomų valstybinės reikšmės krašto ir rajoninių kelių remontui.

Lėšos yra skiriamos įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Finansuotinus kelių objektus atrinko Susisiekimo ministerijos sudaryta Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių objektų, finansuojamų iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų, atrankos komisija.