BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


J. Narkevič su ES šalių kolegomis aptarė pandemijos paveiktą aviacijos sektorių

Data

2020 07 23

Įvertinimas
0
P_20200723_135545_1.jpg

Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič kartu su Europos Sąjungos (ES) šalių transporto ministrais šiandien kalbėjosi apie koronaviruso pandemijos paveiktą aviacijos sektorių.

 

„Užsitęsusi COVID-19 pandemija ir skrydžių apimties mažėjimas toliau lemia poreikį atidžiai stebėti šio sektoriaus klausimus ir turime pagrindo manyti, kad lankstumo šioje srityje gali prireikti ir ateityje. Esu tikras, kad visi ES transporto ministrai teigiamai žiūrės į siūlymus toliau tobulinti ES teisinę sistemą ir tai turėtų būti atliekama gerokai operatyviau nei esame įpratę. Mes pasirengę maksimaliai efektyviai prisidėti prie šių klausimų ir tikimės, kad po šios krizės į ateitį nereikės žvelgti per „atstatymo nuo nulio“ prizmę“, – sako ministras J. Narkevič. 

 

Susisiekimo ministerija primena, kad dėl koronaviruso grėsmės įvestų ribojimų nebuvo vykdoma dauguma reguliarių lėktuvų skrydžių – dėl to aviacijos sektorius patyrė nuostolių.