copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


J. Narkevič susitikime su Lietuvos ambasadoriumi Kazachstane – dėmesys abiejų šalių transporto aktualijoms

Data

2020 10 01

Įvertinimas
0
IMG_20201001_15352555.jpg

Spalio 1 d. susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič susitiko su Lietuvos ambasadoriumi Kazachstane Gintautu Vasiuliu, su kuriuo aptarė Lietuvos ir Kazachstano transporto sektorių aktualijas bei nuolat vystomą dvišalį bendradarbiavimą.

 

Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta aktualiems klausimams transporto sektoriuje. „Lietuva ir Kazachstanas turėtų išnaudoti dvišalio bendradarbiavimo potencialą krovinių pervežimo sektoriuje, tačiau turime užtikrinti lygias konkurencijos sąlygas, tinkamą tarpvyriausybinio susitarimo nuostatų laikymąsi“, – akcentavo susisiekimo ministras J. Narkevič.

 

Susitikime taip pat buvo pasidalinta įžvalgomis apie Lietuvos ir Kazachstano derybas dėl leidimų kvotų šiems ir 2021 m. Pasak J. Narkevič, Lietuva siekia, kad gauti leidimai abiejų šalių vežėjams suteiktų vienodas galimybes vežti tuos pačius krovinius iš Lietuvos Respublikoje esančių terminalų.

 

Ministro teigimu, šių metų lapkričio mėnesį tikimasi surengti Mišrios komisijos posėdį, kuriame būtų aptarti Lietuvai ir Kazachstanui aktualūs kvotų ir tolesnio ekonominių santykių vystymo klausimai.