BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Jungtinės veiklos sutartis – Plungės transporto infrastruktūrai gerinti

Data

2015 11 13

Įvertinimas
0
2015-11-13 13.04.57.jpg

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Plungės rajono savivaldybės administracijos vadovai šiandien Plungės pramonininkų sąjungos konferencijos metu Žemaičių Kalvarijoje (Plungės r.) pasirašė Jungtinės veiklos sutartį bendram projektui įgyvendinti – tuneliniam viadukui po geležinkeliu įrengti.

„Transporto infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra tiesiogiai susiję su mūsų šalies ekonomikos augimu bei aukštesnių gyvenimo standartų užtikrinimu. Verslo ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas padeda užtikrinti ekonominį augimą šalies regionuose, gerinti sąlygas pramonės bei verslo plėtrai. Akivaizdu, kad šiandien padėjome tvirtus pamatus vienam iš plungiškiams itin svarbių projektų“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Plungėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, įrengus tunelinį viaduką ir jo prieigas po geležinkeliu bus užtikrintos saugios ir patogios eismo sąlygos, atitinkančios transporto srautų dydžius, kelių reikšmę bei tarptautinius standartus.

Pasak ministro, atlikus projekte numatytus darbus, infrastruktūra taps kokybiškesnė, dėl to sumažės eismo įvykių tikimybė, pagerės automobilių, pėsčiųjų ir dviratininkų eismo sąlygos, Plungėje sumažės oro tarša ir triukšmas.  

Projekto, kurį planuojama finansuoti 2014–2020 m. ES struktūrinės paramos lėšomis, numatoma įgyvendinimo pradžia – 2016 m.

Plungės pramonininkų sąjungos, kuri mini savo veiklos 20-metį, konferencijoje „Lietuvos regioninė politika. Verslo ir viešųjų interesų derinimas: galimybės ir problemos“ susisiekimo ministras R. Sinkevičius buvo apdovanotas šios nevyriausybinės organizacijos garbės ženklu „Už nuopelnus Plungės pramoninkų sąjungai ir visuomenei“.