BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Jūrų šventei – išgelbėta „Lietuvos jūrų laivininkystė“

Data

2015 07 24

Įvertinimas
0
Jūrų šventei – išgelbėta „Lietuvos jūrų laivininkystė“
Jūrų šventei – išgelbėta „Lietuvos jūrų laivininkystė“
Šiandien pasitarimo Vyriausybėje metu rastas sprendimas išgelbėti akcinę bendrovę „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) ir atšaukti jos bankrotą. Artimiausiu metu planuojama sukurti transporto holdingą, kuriam priklausys LJL, „Lietuvos geležinkeliai“, kitos valstybei priklausančios transporto sektoriaus bendrovės.
 
„Bankui sutikus atidėti kreditorinių įsiskolinimų grąžinimo terminą, atsirado galimybė bendrovei susitarti su kitais kreditoriais ir dirbti toliau. AB SEB bankas bendrovei duos dar 3 mln. eurų paskolą, kuriai garantiją suteiks akcinė bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Pasak ministro, pirmadienį Vyriausybėje vyksiančiame posėdyje bus persvarstytas AB „Lietuvos geležinkeliai“ dividendų mokėjimo planas.
 
Susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas, apibendrindamas iš jūrų uostuose įstrigusių LJL laivų kapitonų gautą informaciją, sako, kad Portugalijoje esančio laivo „Voruta“ įgula laivo palikti nenori, yra pasirengusi tęsti darbą laive ir pristatyti krovinį į Pusiaujo Gvinėją (Malabo). Kapitonas informavo kad įgula yra apsirūpinusi atsargomis: maistu, vandeniu, degalais. Visi įgulos nariai yra sveiki. Laivo „Venta“, esančio prie JAV krantų, kapitonas patvirtino, kad visų būtinų atsargų yra pakankamai ir padėkojo, kad Lietuva rūpinasi įgulos likimu. Pasak kapitono, įgulos savijauta gera. Italijos Taranto uoste įstrigusi „Romuva“ aprūpinta maistu ir vandens atsargomis, laivas jau pildomas degalais.