BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kitų metų Pasaulinės jūrų dienos tema – piratavimas

Data

2010 12 17

Įvertinimas
0
Šią temą IMO pasirinko ketindama sustiprinti pastangas rengiant globalų atsaką į šiuolaikinio piratavimo ir laivų ginkluotų užpuolimų sukeltus iššūkius, kad toks reiškinys kaip piratavimas būtų kiek įmanoma labiau pažabotas.
 
Viena iš pasirinktų priemonių šiam tikslui įgyvendinti – politiniu lygmeniu didinti spaudimą, kad kuo skubiau būtų išlaisvinti jūrininkai, šiuo metu laikomi piratų įkaitais.
 
IMO numato koordinuoti atskirų valstybių ir regioninių institucijų pastangas tramdant piratavimą ir ginkluotus laivų užpuolimus, tobulinti rekomendacijas, nurodančias laivų savininkams, kaip kovoti su piratavimu, siekti efektyvesnės karinių jūrų pajėgų pagalbos ir daugiau dėmesio skirti piratavimo prevencijai.