BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Klaipėdoje – uosto plėtojimo tarybos posėdis

Data

2005 12 21

Įvertinimas
0

Gruodžio 20 d. Klaipėdoje vyko Klaipėdos valstybinio jūrų uosto plėtros tarybos posėdis, kuriam pirmininkavo susisiekimo ministras Petras Čėsna.

Posėdyje aptartas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto 2007–2013 metų investicijų programos projektas, pristatyta atliktos studijos „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto ekonominė ir socialinė reikšmė Klaipėdos miestui, regionui ir Lietuvos valstybei“ rezultatai.

Posėdžio dalyviams pateikti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto apsaugos įvertinimo studijos rezultatai, taip pat informacija apie įvairių fondų ir biudžeto lėšų, skirtų uosto infrastruktūros plėtrai, panaudojimą. Uosto plėtojimo taryboje taip pat aptarta muitinės posto Malkų įlankoje statybos eiga.