BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


KVIETIMAS Į SPAUDOS KONFERENCIJĄ

Data

2008 08 29

Įvertinimas
0

Bendra Susisiekimo ministerijos ir Moksleivių sąjungos akcija „Vaikai - už taiką keliuose“

Rugsėjo 2 d. susisiekimo ministras  Algirdas Butkevičius ir Moksleivių sąjungos prezidentė Grėtė Švėgždaitė spaudos konferencijos Susisiekimo ministerijoje metu pasirašys bendrą kvietimą Lietuvos mokytojams ir moksleiviams dalyvauti akcijoe „Vaikai – už taiką keliuose“.

2008 m. sugriežtinus atsakomybę už saugaus eismo reikalavimų pažeidimus, avarijų ir eismo įvykių šalies keliuose sumažėjo. Tačiau  eismo įvykiuose vis dar nukenčia nemažai mūsų vaikų, teigia susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius. Pasak jo, saugaus eismo mokymas mokyklose kažkodėl nuėjęs į užmarštį, todėl ministerija ėmėsi žygių atgaivinti šią naudingą tradiciją. „Mūsų ministerija rengia ir įgyvendina bendras programas su Švietimo ir mokslo ministerija, policijos įstaigomis, o dabar pradedame  aktyvų bendravimą ir su Lietuvos mokyklomis“, - sako A. Butkevičius.

Rugsėjo 2 dieną  Susisiekimo ministerijoje vyks  spaudos konferencija, kurios metu susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius  ir Moksleivių sąjungos prezidentė Grėtė  Švėgždaitė pristatys šalies žiniasklaidai bendrą saugaus eismo akciją „Vaikai – už taiką keliuose“. Konferencijoje bus pristatyti akcijos metu  šalies moksleiviams siūlomi renginiai, iniciatyvos, konkursai, viktorinos.

Žurnalistų akivaizdoje akcijos iniciatoriai pasirašys bendrą kvietimą šalies mokykloms, kuriuo mokytojai ir mokiniai raginami  tapti saugaus eismo keliuose ir gatvėse ambasadoriais, nelikti abejingais eismo taisyklių pažeidėjams, saugoti savo ir kitų gyvybes.

„Tikimės, kad Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos moksleivių sąjungos bendra akcija „Vaikai – už taiką keliuose“ padės išgelbėti keliuose vaikus ir suaugusius. Nes ir mes, ir  moksleiviai – už taiką keliuose“, - pabrėžia susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius.

Kviečiame šalies žurnalistus dalyvauti Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos moksleivių sąjungos bendroje spaudos konferencijoje „Vaikai –už taiką keliuose“. Konferencija vyks  rugsėjo 2 d. 10.00 val. Susisiekimo ministerijos 11 salėje.