BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lapkričio 16-oji – Pasaulinė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena

Data

2014 11 14

Įvertinimas
0
Lapkričio 16-oji – Pasaulinė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena
Lapkričio 16-oji – Pasaulinė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena
„Pagerbdami žuvusiųjų atminimą nepamirškime, kad saugūs keliuose būsime tik tada, kai kiekvienas eismo dalyvis bus atsakingas ir sąmoningas, prisidės prie eismo kultūros ugdymo. Visada objektyviai vertinkime eismo sąlygas, vairavimo įgūdžius ir transporto priemonės techninę būklę. Tai padės išvengti skaudžių nelaimių“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Vilniuje renginiai žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti vyks Šv. Ignoto bažnyčioje. 12 val. čia bus aukojamos Mišios. Po jų – prevencinis renginys, kurio metu pasisakys žinomas lenktynininkas Benediktas Vanagas, susitikimas su Saugaus eismo memorandumą pasirašiusių valstybės institucijų ir visuomeninių organizacijų atstovais. Taip pat bus pristatyta knyga vaikams apie saugų eismą, vyks atšvaitų dalinimo akcija „Būk matomas“.
 
Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva Pasaulinė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena pradėta minėti nuo 2005 m. lapkričio 26 d.