BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lengvinama verslo aplinka vežėjams

Data

2015 08 04

Įvertinimas
0
Lengvinama verslo aplinka vežėjams
Lengvinama verslo aplinka vežėjams
Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius š. m. liepos 31 d. pasirašė įsakymą, kuriuo keičiama leidimų važiuoti valstybinės reikšmės keliais didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėmis išdavimo tvarka.
 
Pagal naująją tvarką valstybinės reikšmės keliais leidimai važiuoti didžiagabaritėms ir sunkiasvorėms transporto priemonėms, kurių didžiausia bendroji leistina masė su kroviniu yra 48 tonos, bus išduodami mėnesiui (iki šiol leidimai buvo išduodami kiekvienam važiavimui). Tiesa, išlieka sąlyga, kad važiuojant su kroviniu ar be jo nebūtų viršijama leistina ašies (ašių) apkrova, aukščio, pločio, ilgio matmenys.
 
„Šiuo taisyklių pakeitimu stengiamasi sumažinti administracinę naštą ir taip palengvinti verslo aplinką vežėjams, nes kiekvienam važiavimui nereikės gauti atskiro leidimo", – sako R. Sinkevičius.
 
Vežėjų patogumui nuo šiol leidimai mėnesiui išduodami didžiagabaritėms ir sunkiasvorėms šešių ir daugiau ašių transporto priemonėms, kurias sudaro motorinė transporto priemonė su suporintais galiniais ratais ir priekaba (puspriekabė) su suporintais ratais, kai transporto priemonių junginio bendroji masė yra ne didesnė kaip 48 tonos.
 
Pakeitimai įsigaliojo 2015 m. rugpjūčio 1 d.