Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lenkijos infrastruktūros ministrui A. Adamczyk įteiktas apdovanojimas

Data

2020 02 24

Įvertinimas
0
IMG-e605d837228edb4f3853cfc377db8fa3-V.jpg

Lenkijos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk šeštadienį buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos garbės ženklu „Už nuopelnus susisiekimo sistemai“. Apdovanojimą įteikęs Lietuvos susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius dėkojo kolegai iš Lenkijos už itin sėkmingą bendradarbiavimą ir dvišalius santykius.

„Ministras Andrzej Adamczyk prisidėjo prie sėkmingai besiplėtojančių Lietuvos ir Lenkijos dvišalio bendradarbiavimo transporto srityje santykių, sėkmingo bendrų infrastruktūros projektų „Rail Baltica“ ir „Via Baltica“ įgyvendinimo, lyderystės sprendžiant Mobilumo paketo, projekto „Via Carpatia“ plėtros ir kitus aktualius klausimus Europos Komisijoje, todėl dėkoju ministrui už jo asmeninį indėlį ir bendrą darbą“, – įteikdamas apdovanojimą sakė susisiekimo ministras. 

J. Narkevičius dar kartą pabrėžė, kad dvišalis bendradarbiavimas transporto srityje yra labai svarbus Lietuvai, o įgyvendinami bendri projektai kuria vertę tiek regionui, tiek įgyvendinančioms šalims.