Vieną pirmųjų projektų, finansuojamą Kanados, ITF jau įgyvendina kelių ir geležinkelių sektoriuose. Dvejų metų tęstinėje programoje taip pat transporto valdymo, planavimo ir vadybos gerinimo, tvaraus ir pažangaus transporto politikos kūrimo bei kelių eismo saugos gerinimo projektai.
Pirmininkavimo ITF metais Lietuva iš viso priėmė daugiau nei 50 pasaulio valstybių ITF delegacijų, surengė ar vadovavo daugiau nei 15 didelių renginių. Svarbiausias iš su ITF pirmininkavimu mūsų šalyje vykusių renginių – balandį Trakuose surengtas ITF aukšto lygio susitikimas pagalbos Ukrainai klausimais, kuriame 25 užsienio šalių delegatai ir tarptautinių organizacijų atstovai patvirtino bendrą pareiškimą dėl tolesnės paramos Ukrainai telkimo.
Lietuvai pirmininkaujant ITF, daug dėmesio skirta susisiekimo sektoriaus atsparumo didinimui geopolitinių iššūkių akivaizdoje. Lietuva aktyviai siekė plėtoti valstybių bendradarbiavimą, gerinti skirtingų rūšių transporto sąveiką ir didinti eismo saugumą keliuose, spartinti transporto naujoves, skaitmeninius ir kitus tvarius bei inovatyvius sprendimus transporto ir logistikos srityse.
Per Lietuvos pirmininkavimą ITF pasipildė naujomis narėmis – prie organizacijos prisijungė Omanas, Saudo Arabija ir Dominikos Respublika.
Kasmet gegužės mėnesį Leipcige rengiamas „Transporto Davosu“ vadinamas ITF viršūnių susitikimas yra didžiausias tarptautinis transporto politikos renginys, kuriame transporto ministrai iš įvairių pasaulio šalių kartu su verslo lyderiais, tarptautinių organizacijų ir transporto bendruomenės atstovais aptaria strateginius klausimus.
Dabar šiai tarpvyriausybinei organizacijai priklauso 69 šalys narės.