Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuva siekia lankstesnio ES elektroninių ryšių rinkos reguliavimo

Data

2008 06 12

Įvertinimas
0

2008 m. birželio 12-13 d. Liuksemburge vyksta Transporto, telekomunikacijų ir energetikos (TTE) Tarybos posėdis, kuriame dalyvauja ir susisiekimo ministro Algirdo Butkevičiaus vadovaujama Lietuvos delegacija.

Taryboje svarstomi telekomunikacijų reguliavimo ir transporto plėtros klausimai. Daugiausia dėmesio skiriama ES elektroninių ryšių tinklų ir paslaugų reguliavimo sistemos peržiūrai. Pirmininkaujanti Europos Sąjungai Slovėnija pateikė pažangos ataskaitas dėl trijų Europos Komisija pateiktų siūlymų, kuriais norima patobulinti esamą elektroninio ryšio tinklų ir paslaugų reguliavimą.

Lietuvos susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius, pasisakydamas telekomunikacijų reguliavimo klausimais, akcentavo dabartinio reguliavimo teikiamus privalumus - reguliavimo nuoseklumą ir minimalių reguliavimo pakeitimų būtinumą.

Šalių ministrams buvo siūloma įsteigti Europos elektroninių ryšių rinkos instituciją (EERRI), kuri nuo 2011 m . kovo 14 d. perimtų atsakomybę už visą ENISA vykdomą veiklą. Kaip ir dauguma EB valstybių narių, Lietuva nepritarė Europinio reguliuotojo įkūrimo idėjai. Ministras A.Butkevičius taip pat akcentavo Lietuvai ypač aktualų klausimą – efektyvų radijo dažnių valdymą ir būtinumą  užtikrinti tinkamą bendradarbiavimo balansą tarp Bendrijos ir trečiųjų šalių.

Liuksemburge taip pat bus aptariami pagrindiniai 2008- 2010 m . transporto plėtros uždaviniai.