Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuva stiprina bendradarbiavimą su Lenkija transporto sektoriuje

Data

2008 06 13

Įvertinimas
0

Birželio 13 d. Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius Alminas Mačiulis  Varšuvoje susitiko su Lenkijos infrastruktūros ministerijos valstybės pasekretoriumi  M. Jankovskiu.  Susitikime buvo svarstomas bendrų transporto projektų įgyvendinimo koordinavimas.

Pasak A.Mačiulio, Lietuvai aktualūs  tarptautiniai VIA BALTICA ir RAIL BALTICA projektai ir jų   įgyvendinimas, todėl su kaimynais buvo apsikeista  informacija  bei nuomonėmis apie jų vykdymo eigą. Pareigūnai taip pat diskutavo apie krovinių vežimą į trečiąsias šalis, buvo patikslinta informacija  apie planuojamą  kelių mokesčių reformą Lenkijoje.

Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius  Alminas Mačiulis ypač  akcentavo geležinkelių infrastruktūros klausimų svarbą. Abi šalys jau šiais metais pradeda atskirų  europinės vėžės geležinkelio RAIL BALTICA ruožų projektavimą.  Koordinuoti šiuos darbus  turėtų sudaryta bendra Lenkijos-Lietuvos strateginė geležinkelių ir  mišraus transporto grupė.

Svarstant abiejų šalių bendradarbiavimą  laivyboje,   numatoma siekti  Bendros komisijos  dėl bendradarbiavimo jūrų prekybos laivininkystėje veiklos atnaujinimo, buvo apsikeista informacija apie  galimybes atidaryti nuolat veikiančią keltų liniją „Klaipėda-Ščecinas“ .  

A. Mačiulis ir M. Jankovskis taip pat aptarė   Lietuvos ir Lenkijos  vyriausybių susitarimo dėl bendradarbiavimo aviacinės ir jūrų paieškos bei gelbėjimo srityse rengimo eigą.