BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

OLPO2419 m.jpg
2022 01 17
2021-aisiais – didelė pažanga gerinant eismo saugumą, stipriai sumažėjo žūčių keliuose

Praėjusiais metais eismo saugumo srityje pasiekta didelė pažanga – šalies keliuose žuvusiųjų sumažėjo 17 proc. Tai yra 30 netekčių mažiau nei ankstesniais, 2020-aisiais, ir perpus mažiau nei prieš dešimtmetį.

asya.vee.omJcfGny3Ms.unsplash.jpg
2022 01 14
Dviratininkams atstovaujančioms organizacijoms pristatytas Susisiekimo ministerijos rengiamas Nacionalinis dviračių takų plėtros planas

Susisiekimo ministerijos organizuotame susitikime Lietuvos dviratininkams atstovaujančių organizacijų atstovams pristatytas kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) rengiamas Nacionalinis dviračių takų plėtros planas. 

Lietuvos oro uostai_3.jpg
2022 01 14
Naujas oro vežėjas planuoja pradėti veiklą Lietuvoje

Artimiausiu metu savo veiklą Lietuvoje planuoja pradėti naujas šalyje registruotas oro vežėjas – „Jump Air“. Italijos kapitalo bendrovė ketina skraidyti Europos, Azijos, Afrikos, Vidurio Rytų ir Karibų oro erdvėse.

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija (Foto - Martynas Jaugelavicius) (1).jpg
2022 01 14
Vilniaus oro uoste baigtas didžiausias infrastruktūros rekonstrukcijos projektas šalies aviacijos istorijoje

Atlikus būtinas patikros procedūras 2022 m. sausį oficialiai baigtas didžiausias šalies aviacijos istorijoje Vilniaus oro uosto aerodromo atnaujinimo projektas.

2503971_550790130cf5a47ac33af04211b3aa2f.jpg
2022 01 12
Vyriausybė: „Lietuvos geležinkelių“ ir „Belaruskalij“ sutartis neatitinka nacionalinio saugumo interesų

Vyriausybė pritarė  Nacionalinio saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos sprendimui,  kuriuo vadovaujantis „Lietuvos geležinkelių“ ir Baltarusijos bendrovės „Belaruskalij“ sutartis neatitinka nacionalinio saugumo interesų.

apdovanojimas.jpg
2022 01 12
Du Vidaus vandens kelių direkcijos kapitonai apdovanoti Lietuvos upeivio garbės ženklu

Kasmet teikiamu Lietuvos upeivio garbės ženklu šiemet apdovanoti VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos kapitonai Vidmantas Gabrielaitis ir Danius Druskis. Darbuotojai pagerbti už nepriekaištingą darbą plėtojant ir modernizuojant vidaus vandenų transportą, nacionalinės laivybos tradicijų puoselėjimą ir šioje srityje dirbančių specialistų ...

2.jpg
2022 01 11
M. Skuodis: Vilnius ir Klaipėda turėtų atsidurti Europos geležinkelio tinklo žemėlapiuose

Vilnius Europos geležinkelio tinklo (TEN-T) žemėlapiuose turi atsidurti kaip „Rail Baltica“ projekto dalis, o į Klaipėdą nuo Kauno turėtų būti nutiesta greitojo traukinio atšaka. Tokias mintis antradienį Vilniuje vykusiame susitikime su pirmininkavimą ES Tarybai pradedančios Prancūzijos transporto ministru Jeanu Baptiste ...

foton (2).jpg
2022 01 11
Susisiekimo viceministrė: „Kelionė dviračiu privalo būti saugi, patogi ir neriboti dviratininkų“

Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė antradienį lankėsi Tauragėje, kur susitikusi su Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių savivaldybių merais aptarė darnaus judumo iššūkius, pristatė ministerijos rengiamą dviračių takų plėtros planą ir susipažino su situacija šiame regione. Tauragės regionas – vienas iš ...

Road in winter.jpg
2022 01 11
M. Skuodis: „Piliečių ir savivaldybių skundai dėl kelių būklės negali būti ignoruojami“

Susisiekimo ministerija ragina už kelių priežiūrą atsakingas įmones operatyviai reaguoti ir sistemiškai aiškinti visuomenei apie kelių priežiūrą ir remontą. Ministerija gauna daugybę gyventojų ir merų skundų dėl prastos kelių būklės, ypač šaltojo sezono metu.

Mobilusis laiskininkas 2.jpg
2022 01 10
Lietuvos pašto valdyboje naujas nepriklausomas narys – A. Schrovenas

Laimėjus rengtą atranką, į AB Lietuvos pašto valdybą išrinktas nepriklausomas narys, juo tapo ilgametę patirtį verslo logistikos srityje Vokietijoje ir Prancūzijoje turintis Arnoldas Schrovenas. Gavus Lietuvos banko pritarimą dėl A. Schroveno tinkamumo eiti pareigas, Lietuvos pašto valdyba darbą tęsia visa sudėtimi.

sPROGDINIMAS.jpg
2022 01 07
Skelbiama dviejų nepriklausomų valdybos narių ir valstybės tarnautojo atranka į AB „Detonas“ valdybą

Susisiekimo ministerija skelbia dviejų nepriklausomų narių ir valstybės tarnautojo atranką į naujos ketverių metų kadencijos AB „Detonas“ valdybos narius. Priklausomai nuo pozicijos, į kurią kandidatuojama, dokumentus prašoma pateikti atitinkamai iki sausio 17 d. ir sausio 20 d.

Buvęs Kauno centrinis paštas Kultūros paveldo dep. nuotrauka.jpg
2022 01 06
Buvę Kauno centrinio pašto rūmai bus prikelti Europos kultūros sostinės renginiams (video)

Lietuvos paštas ir VšĮ „Kaunas 2022“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Joje numatyta, kad Lietuvos paštas 2022-aisiais metais atveria organizacijai buvusio Kauno centrinio pašto rūmus – juose visus metus vyks „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ renginiai.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 37 Pirmyn