BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos ateities transportui kurti – didelės galimybės

Data

2014 11 07

Įvertinimas
0
Lietuvos ateities transportui kurti – didelės galimybės
Lietuvos ateities transportui kurti – didelės galimybės
„Lietuvos galimybės pasinaudoti šia programa yra tikrai realios. Tai moksliniai tyrimai infrastruktūrai, informacinės ir ryšių technologijos, privataus ir viešojo sektoriaus partnerystė, išmanaus, švaraus ir integruoto transporto sistema. Nesame maži ir galime nemažai. Tereikia matyti tolesnį horizontą, imtis iniciatyvos ir rengti projektus“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Pasak ministro, nors pagal bendrą inovatyvumo indeksą Lietuva atsilieka nuo ES vidurkio, mūsų transporto įmonės ir mokslas tikrai turi potencialo siekti šalies inovacijų sistemos efektyvumo.  
 
Šiandien Susisiekimo ministerijoje vyko informacinis renginys Lietuvos transporto įmonių atstovams, mokslininkams, tyrėjams ir ekspertams apie ES paramos galimybes moksliniams tyrimams, eksperimentinei plėtrai ir inovacijoms.
 
Programa „Horizontas 2020“ yra strategijos „Europa 2020“ pavyzdinės iniciatyvos „Inovacijų sąjunga“, skirtos Europos konkurencingumui visame pasaulyje didinti, viena  pagrindinių įgyvendinimo priemonių.