BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos informacinių išteklių sąveikumo platforma – sėkmės projektas ES

Data

2014 12 10

Įvertinimas
0
Lietuvos informacinių išteklių sąveikumo platforma – sėkmės projektas ES
Lietuvos informacinių išteklių sąveikumo platforma – sėkmės projektas ES
Siekdami pademonstruoti pažangiausių ES valstybių narių patirtį, EK atstovai iš anksto kruopščiai atrinko valstybinių sprendimų pavyzdžius, kurie buvo pristatyti konferencijoje. Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) valdomas ir tvarkomas VIISP sprendimas – vienas iš EK pasirinktų pavyzdžių.  
 
Konferencijoje pristatytas ir didelio EK atstovų bei kitų dalyvių susidomėjimo sulaukęs VIISP sprendimas leidžia taupyti viešojo sektoriaus lėšas ir laiką. Užuot kūrusios savo sprendimus atskirai, institucijos gali pasinaudoti jau sukurtais VIISP elektroninių paslaugų kūrimo/teikimo komponentais.
 
EK konferencija buvo skirta pasidalinti skirtingų šalių sėkmingomis praktikomis, įgyvendinant Europos skaitmeninės darbotvarkės nuostatas, susijusias su informacinių ir ryšių technologijų (IRT) standartizacija bei standartų naudojimu viešuosiuose pirkimuose, taip skatinant efektyvumą ir mažinant priklausomybę nuo konkretaus gamintojo.