copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos ir Sakartvelo ministrai aptarė galimybes atnaujinti tarptautinį susisiekimą

Data

2020 05 18

Įvertinimas
0
Sak.jpg

Šiandien susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič ir Sakartvelo ekonomikos ir tvarios plėtros ministrė Natela Turnava nuotolinio vaizdo pokalbio metu aptarė galimybes atkurti susisiekimą oro transportu. Svarstyta galimybė skrydžius tarp Lietuvos ir Sakartvelo atnaujinti nuo liepos 1 d.

 

Sakartvelas yra viena populiariausių turizmo krypčių lietuviams, o turizmo sektorius itin reikšminga Sakartvelo ekonomikos dalis.

 

Pokalbio metu ministrai pažymėjo Baltijos šalių pavyzdį, atveriant susisiekimą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šis pavyzdys ministrams teikia daug vilčių, kad Baltijos šalys bus prioritetinė kryptis, Sakartvelui atnaujinant reguliarų oro susisiekimą su pasauliu.

 

Susisiekimo ministras J. Narkevič supažindino Sakartvelo ministrę su Lietuvoje galiojančiais tarptautinio susisiekimo apribojimais, nustatytais dėl COVID-19 plitimo rizikos. Pagal poreikį abi šalys tarsis dėl bendrų taisyklių ar saugos reikalavimų nustatymo.

 

Ministras J. Narkevič pakvietė Sakartvelo ministrę apsilankyti Lietuvoje, kai tik leis susidariusi situacija.