BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos oro uostų vadovas Marius Gelžinis išrinktas į Tarptautinės oro uostų tarybos valdybą

Data

2020 11 18

Įvertinimas
0
LTOU_MGelzinis_ACI.jpg

Lapkričio 17 d. vykusioje Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) asamblėjoje į šios organizacijos valdybą išrinktas Lietuvos oro uostų vadovas Marius Gelžinis. Taryba vienija daugiau nei 500 oro uostų visoje Europoje.

 

Šią savaitę buvo renkami 7 nauji Tarptautinės oro uostų tarybos valdybos nariai, kurių kadencija truks 3 metus. Iš viso Briuselyje įsikūrusios organizacijos valdyboje dirba 23 renkami atstovai iš skirtingų Europos regionų.

 

„Šis kitų mūsų žemyno oro uostų atstovų išreikštas pasitikėjimas yra didelis bendrų Lietuvos oro uostų pasiekimų per praėjusį laikotarpį įvertinimas. Mes kartu su visa komanda tikrai darėme ir darome daug labai teisingų, būtinų veiksmų, kuriuos mato ir semiasi teigiamos patirties kiti oro uostai regione“, - teigia Lietuvos oro uostų vadovas M. Gelžinis.

 

Anot M. Gelžinio, šiuo metu dėl pandemijos iššūkių aviacija visame pasaulyje išgyvena vieną sunkiausių laikotarpių, todėl pagrindinis ir artimiausias Tarptautinės oro uostų tarybos tikslas yra padėti oro uostams kiek įmanoma greičiau atkurti įprastą veiklos apimtį.