BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos paštas pasirengęs keisti litus į eurus

Data

2014 12 17

Įvertinimas
0
Lietuvos paštas pasirengęs keisti litus į eurus
Lietuvos paštas pasirengęs keisti litus į eurus
Lietuvos paštas atlieka paskutiniuosius darbus, susijusius su euro įvedimu. Gruodžio 30–sausio 1 d. bus atnaujinama Lietuvos pašto informacinė sistema, o jau sausio 2 d. gyventojai laukiami 330 šalies paštų, kuriuose 60 kalendorinių dienų nuo euro įvedimo datos litai bus nemokamai keičiami į eurus.
 
Parengiamieji darbai Lietuvos pašte vyksta visus metus, ypač intensyviai valiutos pasikeitimui ruošiamasi nuo šios vasaros, kai liepos 23 d. Europos Sąjungos bendrųjų reikalų ministrų taryba priėmė galutinį sprendimą dėl Lietuvos narystės euro zonoje.
 
Pasak Lietuvos pašto generalinės direktorės Linos Minderienės, prioritetinis darbas buvo visų Lietuvos pašto darbuotojų mokymai apie euro įvedimą. Iš viso juose dalyvavo daugiau kaip 6000 Lietuvos pašto darbuotojų
 
Norėdamas užtikrinti, kad valiutos keitimas vyktų sklandžiai, Lietuvos paštas visoje šalyje papildomai įdarbino apie 100 naujų darbuotojų, kurie dirbs paštų mobiliosiose komandose.
 
Siekdamas saugaus darbo, Lietuvos paštas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Policijos departamentu: policijos pareigūnai užtikrins viešąją tvarką ir operatyviai reaguos grėsmės ar pavojaus atveju.