BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos paštas ruošiasi šventinių sveikinimų antplūdžiui

Data

2011 12 06

Įvertinimas
0
Lietuvos paštas ruošiasi šventinių sveikinimų antplūdžiui
Lietuvos paštas ruošiasi šventinių sveikinimų antplūdžiui
Kad kalėdiniai sveikinimai gavėjus pasiektų laiku, Lietuvos paštas papildomai įdarbino apie 40 naujų žmonių.
 
Siuntas muitinės deklaracijai pateikiantys Lietuvos pašto deklarantai gruodžio–sausio mėnesiais taip pat dirbs keliomis pamainomis – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. 
„Kiekvienais metais šventiniu laikotarpiu Lietuvos pašto darbo krūvis išauga 3–4 kartus, palyginti su įprastu mėnesiu. Gyventojai ne tik daug daugiau išsiunčia laiškų ir siuntų, bet ir gerokai išauga iš užsienio šalių atkeliaujančių siuntų skaičius. Dėl to stengiamės imtis visų priemonių, kad šventiniai sveikinimai gyventojus pasiektų laiku“, – teigė Lietuvos pašto Pašto operacijų tarnybos direktorius Tomas Jackevičius.
 
Kiekvienais metais artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams Lietuvos paštas gyventojus ragina šventinius sveikinimus siųsti kiek anksčiau – likus bent jau savaitei iki švenčių, o geriausia – dviem.
 
Prieš siunčiant sveikinimus, rekomenduoja įvertinti ir atstumą iki gavėjo šalies. Jei laiškas siunčiamas, pavyzdžiui, į Pietų Amerikos šalis ar Kiniją, jį rekomenduojama išsiųsti ir dar anksčiau.
 
Pasak T. Jackevičiaus, trys savaitės gali atrodyti labai ilgas laiko tarptas, tačiau reiktų nepamiršti, kad Kalėdos ir Naujieji metai švenčiami visame pasaulyje. Kelis kartus išaugęs darbo krūvis yra ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių paštuose.
 
Kad laiškai ir siuntiniai šventiniu laikotarpiu greičiau pasiektų gavėjus, Lietuvos paštas rekomenduoja prieš išsiunčiant pasitikrinti, ar teisingai užrašytas gavėjo adresas, pašto kodas, ar siuntoje nėra draudžiamų siųsti daiktų ir pan.

Informaciją apie taisyklingą adresavimą, pašto kodus, draudžiamus siųsti daiktus ir pan. galima rasti Lietuvos pašto interneto svetainėje www.post.lt.