BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos vežėjai gavo daugiau leidimų vežimams į Suomiją

Data

2004 10 01

Įvertinimas
0

Š.m. rugsėjo 27-28 d. Helsinkyje vykusiose derybose tarp Lietuvos susisiekimo ir Suomijos transporto ir komunikacijų ministerijų atstovų pavyko gauti mūsų šalies transporto įmonėms papildomų trečiųjų šalių leidimų.

Abi delegacijos pažymėjo, kad Lietuvai tapus ES nare, krovinių pervežimo apimtys, ypač iš Suomijos į Lietuvą, auga, todėl buvo deramasi dėl trečiųjų šalių kelionės leidimų kvotos. Šiems metams pavyko išsiderėti papildomai 30 trečiųjų šalių kelionės leidimų. 2005 metams preliminariai sutarta dėl 410 trečiųjų šalių kelionės leidimų.

Buvo konstatuota, kad sėkmingai dirba du autobusų susisiekimo maršrutai ir yra paduota paraiška atidaryti trečią autobusų susisiekimo maršrutą Turku (Suomija) - Helsinkis-Riga-Bauska-Panevėžys-Vilnius-Kaunas-Marijampolė-Bialystok-Varšuva.

Taip pat buvo tikslinama tvarka dėl specialiųjų leidimų didžiagabaritinėms krovininėms transporto priemonėms išdavimo tvarkos Suomijoje. Reikalavimai bus patikslinti ir atsiųsti artimiausiu laiku.

Lietuvos delegacijai vadovavo Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko pavaduotojas Leonas Vilkelis, Suomijos delegacijai - Suomijos Transporto ir ryšių ministerijos patarėjas  Jouko Alaluusua.

Suomijos delegacija paprašė, kad ateityje būtų daugiau bendradarbiaujama kelių eismo saugumo srityje.