BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lietuvos vežėjams – 30 proc. didesnė Rusijos leidimų kvota krovinių vežimui į trečiąsias šalis

Data

2016 11 30

Įvertinimas
0
Maskva.jpg

Lietuvos vežėjams, gabenantiems tarptautinius krovinius, gera žinia iš Rusijos. Antradienį šios šalies Transporto ministerijoje Maskvoje vykusiame Rusijos ir Lietuvos bendros komisijos posėdyje kelių transporto klausimais buvo sutarta 2017 m. mūsų šalies vežėjams išskirti 170 tūkst. dvišalių ir tranzitinių leidimų bei 30 proc. (iki 8 tūkst. 500) padidinti leidimų krovinių vežimui į/iš trečiąsias šalis skaičių.

„Lietuvos vežėjams priimti sprendimai yra išties svarbūs, nes šis dvišalis susitarimas jiems padės užtikrinti nenutrūkstamą darbą tarptautiniuose krovinių vežimuose kelių transportu“, – sakė l. e. susisiekimo ministro pareigas Rimantas Sinkevičius.

Pasirašytu protokolu nustatytos leidimų tarptautiniams krovinių vežimams kvotos leis be jokių kliūčių vežti krovinius tarp abiejų šalių, tranzitu per Lietuvos ir Rusijos teritorijas ir į trečiąsias šalis.

Susitikimo metu taip pat susitarta, kad iš 2017 m. Lietuvai nustatytos dvišalių ir tranzitinių leidimų kvotos (170 tūkst. leidimų) mūsų šalies vežėjams bus išskirta 7 tūkst. 500 specialiųjų dvišalių leidimų, kurie leis vežti trečiųjų šalių krovinius be jokių papildomų dokumentų iš terminalų, esančių Lietuvoje. Šiame posėdyje buvo nustatytos ir preliminarios kvotos nereguliariems keleivių vežimams.

Abiejų valstybių delegacijos susitarė iki šių metų pabaigos paskirti atsakingus asmenis, kurie operatyviai spręs klausimus, susijusius su Rusijoje priimtais naujais reikalavimais dėl tarptautinių krovinių vežimų.