BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ministerijos sekretorė L.Zumerienė susitiko su Vokietijos Žemutinės Saksonijos delegacijos nariais

Data

2008 09 04

Įvertinimas
0

 

2008 m. rugsėjo 5 d. 13.00 val. Susisiekimo ministerijos sekretorė Liudmila Zumerienė susitiko su Vokietijos Žemutinės Saksonijos politikos ir verslo delegacijos nariais ir aptarė  bendradarbiavimo galimybes  siekiant pritraukti daugiau skrydžių į Lietuvos oro uostus.

Susisiekimo ministerijos sekretorė Liudmila Zumerienė rugsėjo 5 d. susitiko su Lietuvoje viešinčios Vokietijos Žemutinės Saksonijos delegacijos nare - įmonės "Airpas Aviation AG" klientų aptarnavimo direktore bei atstove viešiesiems ryšiams dr. Susanne Bellin. 

Pasak viešnios, bendrovė "Airpas Aviation AG"  kuria  skrydžių veiklai skirtą programinę įrangą ir teikia konsultavimo paslaugas. Susanne Bellin   pateikė Lietuvos atstovams   bendradarbiavimo su Lietuvoje veikiančiomis aviakompanijomis viziją ir galimybes, siekiant pritraukti daugiau skrydžių į Lietuvos oro uostus.

Susisiekimo ministerijos sekretorė L. Zumerienė apibūdino situaciją Lietuvos Respublikos oro uostuose ir pristatė planuojamą civilinės aviacijos infrastruktūros plėtrą šalyje. Dr. S. Bellin pažymėjo,  kad kompanija "Airpas Aviation AG" yra suinteresuota prisidėti prie civilinės aviacijos sektoriaus Lietuvos Respublikoje plėtros bei siekia glaudžiai bendradarbiauti su Lietuvoje veikiančiomis aviakompanijomis.

L.Zumerienė pakvietė  Žemutinės Saksonijos oro bendroves vykdyti skrydžius į Lietuvos oro uostus ir plėtoti bendradarbiavimą su mūsų šalies verslininkais.