BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Ministras J. Narkevič: Zarasų gyventojų saugumui bus įrengtas šaligatvis

Data

2020 10 06

Įvertinimas
0
saligatvis maza.jpg

Galvojant apie žmonių saugumą, dar viename Lietuvos mieste – Zarasuose, Žemaitės gatvėje bus įrengtas šaligatvis pėstiesiems, kurio sutvarkymui susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta ES struktūrinių fondų lėšų.

 

„Skiriant lėšas šalies infrastruktūrai gerinti daug dėmesio skiriame gyventojų patogumui bei saugumui. Siekiame, kad geresni keliai, patogūs šaligatviai ir dviračių takai atsirastų ne tik Lietuvos didmiesčiuose, bet ir regionuose. Zarasuose, Žemaitės gatvės dalyje nėra šaligatvio, nors pėsčiųjų ir automobilių judėjimas čia gana intensyvus. Žmonės, neturėdami kitos išeities eina tiesiog kelkraščiais ir ypač tamsiuoju paros metu būna prastai matomi. Džiaugiuosi, kad galvojant apie Zarasų gyventojų saugumą jų mieste bus įrengtas išties reikalingas šaligatvis“, - sako susisiekimo ministras J. Narkevič.

 

Įgyvendinus projektą Žemaitės gatvėje bus įrengtas šaligatvis pėstiesiems, taip pat perėjos ties visomis sankryžomis su kitomis gatvėmis, tad pėstieji bus saugesni judėdami šia gatve.

 

Projektui įgyvendinti skirta 214 303,00 eurų ES struktūrinių fondų lėšų.