copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ministras Jaroslav Narkevič domėjosi, kaip Vilniaus rajone įsisavinamos lėšos kelių remonto darbams

Data

2020 09 18

Įvertinimas
0
savivaldybej.jpeg

Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič kartu su Vilniaus rajono savivaldybės atstovais domėjosi, kaip šiame rajone vykdomi kelių asfaltavimo bei remonto darbai. Ministras lankėsi Vilniaus pašonėje įsikūrusioje Grigaičių gyvenvietėje, pasienyje su Baltarusija esančioje Kalvelių seniūnijoje bei netoliese esančiame Galgių kaime. Taip pat apsilankė Vilniaus rajono savivaldybėje, kur su jos vadovais aptarė probleminius klausimus. Vizito metu daug dėmesio kreipta lėšų, skirtų kelių remontui įsisavinimui, jų panaudojimo galimybėms bei probleminėms šio regiono kelių vietoms.

 

„Susitikę vietoje su Vilniaus rajono seniūnais ir gyventojais kalbėjome apie šiuo metu vykdomus kelių remonto ir asfaltavimo darbus. Didžiuliai kelių remonto darbai šiuo metu vyksta Grigaičių gyvenvietėje, kur pagrindinėje gatvėje, kuria įvažiuojama į gyvenvietę, yra iš pagrindų pertvarkomas bei platinamas kelias. Šiuo metu gyventojams nėra labai patogu judėti tik viena kelio puse, laukti spūstyje, bet jau visai netrukus jie savo namus pasieks išties kokybišku keliu“, - apžiūrėjęs Grigaičiuose remontuojamą kelią sakė ministras J.Narkevič.

 

Iš Grigaičių ministras nuvyko į Kalvelių seniūniją, kur pačiuose Kalveliuose bei Šilingių kaime yra asfaltuojamos gatvės ir keliai su žvyro danga. Sutikti šių seniūnijų gyventojai sakė, kad jau seniai jų gyvenamosiose vietose nebuvo atliekama tiek daug kelių dangos remonto darbų.

 

Intensyviai tvarkomos gatvės ir Galgių kaime, kuriame nuolatiniam gyvenimui įsikuria vis daugiau vilniečių – jaunų šeimų su mažais vaikais. Tad gerėjanti Vilniaus rajono infrastruktūra, tikėtina pritrauks dar daugiau miestiečių keltis į šias švarias ir gražias gyvenvietes.

 

Visi ministro J.Narkevič aplankyti kelių objektai yra tvarkomi už lėšas, skirtas įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo pasekmių mažinimo priemonių planą.